Brawl Stars

12.198 için Android

3.5

44

Clash Royale ve Clash of Clans'ın yaratıcılarından 3'e 3 savaş

226.1k

Bu uygulamayı oyla

Brawl Stars, her biri üç karakterden oluşan iki takımın, etkileşime girerek engeller ve ögelerle dolu bir ortamda savaşması gereken gerçek zamanlı bir savaş oyunudur. Hedefiniz: diğer takıma bir ders vermek.

Karakterinizi kontrol etmek kolaydır ve aslında cihazınız dikey pozisyondayken tek bir parmağınızla bunu yapabilirsiniz. Karakterinizi hareket ettirmek ve saldırmak için sadece ekrana dokunmalı ve parmağınızı ekranda kaydırmalısınız. Ayrıca bu yolla eğer zaferde iyi bir şansa sahip olmak istiyorsanız özel yeteneklerinizi serbest bırakabilirsiniz.

Brawl Stars'da çeşitli oyun modları bulursunuz. 'Ödüller' modunda hedefiniz oyunu diğer takımdan daha fazla yıldızla bitirmektir. Diğer oyun modlarında haritanın ortasında bulunan bir kristal için savaşmalısınız veya epik bir 'deatmatch' modunda direkt olarak diğer oyuncularla savaşın.

Brawl Stars, Supercell'den başka bir hittir; mobil cihazlar için geliştirilmiştir; hoş kontrollere, çeşitli karakterlere ve oyun modlarına ve kesinlikle etkileyici grafiklere sahiptir.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X